Vila PAVLOS – Polihrono povoljno – leto 2020
Vila PAVLOS – Polihrono povoljno leto 2020
OPIS i LOKACIJA VILE
Vila Pavlos se nalazi u mirnijem delu Polihrona, 140 m od plaže. Raspolaže apartmanima za smeštaj tri, četiri i pet osoba. Objekat poseduje sopstveni parking prostor, prostoriju za poslednji dan boravka i mogućnost korišćenja WI-FI interneta. Sve smeštajne jedinice imaju opremljenu kuhinju, kupatilo, prostranu terasu, TV i klima uređaj čije je korišćenje uključeno u cenu najma apartmana. Promena posteljine je na 5 dana.
LETO 2019. HALKIDIKI POPUSTI POLIHRONO
POLIHRONO POPUSTI LETO 2020 .
Za gotovinske uplate celokupnog iznosa prilikom rezervacije do 01. februara odobravamo popust od 15%
Za gotovinske uplate celokupnog iznosa prilikom rezervacije do 01. marta odobravamo popust od 10%
Za gotovinske uplate celokupnog iznosa prilikom rezervacije do 01. maja odobravamo popust od 5%
Za uplate avansa od 50% od ukupne cene aranžmana prilikom sklapanja ugovora, a ostatka iznosa do 01. maja, odobravamo popust od 10% za ugovorene aranžmane do 01. februara
Za uplate avansa od 50% od ukupne cene aranžmana prilikom sklapanja ugovora, a ostatka iznosa do 01. maja, odobravamo popust od 5% za ugovorene aranžmane od 01. februara do 01. marta
*Korišćenje klima uređaja je uključeno u cenu*
– Cene označene zvezdicom (*) su cene paket aranžmana i obuhvataju dinarski deo, smeštaj, autobuski prevoz iz Niša.
LETO 2020.-USLOVI ZA DECU:
– Jedno dete do 10 godina u krevetu sa roditeljima – besplatno.
– Dva deteta se tretiraju kao jedna odrasla osoba.
LETO 2020.-ARANŽMAN OBUHVATA:
– Smeštaj u odabranoj vili na bazi najma studija / apartmana za 15 noćenja.
– Autobuski prevoz za smene označene zvezdicom (*).
LETO 2020.-ARANŽMAN NE OBUHVATA:
– Autobuski prevoz za smene u sezoni.
– Međunarodno putno osiguranje.
– Održavanje higijene smeštajnih jedinica tokom boravka kao i sredstva za higijenu.
– Fakultativne izlete.
– Ostale nepomenute troškove.
USLOVI ZA DECU:
– Jedno dete do 10 godina u krevetu sa roditeljima – besplatno.
– Dva deteta se tretiraju kao jedna odrasla osoba.
ARANŽMAN OBUHVATA:
– Smeštaj u odabranoj vili na bazi najma studija / apartmana za 10 noćenja.
– Autobuski prevoz za smene označene zvezdicom (*).
ARANŽMAN NE OBUHVATA:
– Autobuski prevoz za smene u sezoni.
– Međunarodno putno osiguranje.
– Održavanje higijene smeštajnih jedinica tokom boravka kao i sredstva za higijenu.
– Fakultativne izlete.
– Ostale nepomenute troškove.
Cenovnik za PREVOZ- LETO 2020 .
NAPOMENE ZA PREVOZ:
– Doplata za autobuski prevoz iz Novog Sada iznosi 15 eur.
– Doplata za autobuski prevoz iz Beograda, Jagodine, Ćuprije, Paraćina i Pojata iznosi 10 eur.
– U smenama sa zvezdicom (*), u slučaju sopstvenog prevoza, cena aranžmana se umanjuje za 25 eur.
– U autobusima je zabranjeno pušenje, konzumiranje alkohola i opojnih sredstava. WC nije u upotrebi. Svako dete mora imati svoje sedište (ne sme biti u krilu roditelja ili staratelja). Agencija pravi raspored sedenja u autobusu uzimajući u obzir: (plaćena sedišta ukoliko takva opcija postoji), Vaše napomene, starost putnika (stara lica i porodice s decom), kao i vreme uplate. Putnik će prihvatiti bilo koje mesto koje mu dodeli agencija. Raspored sedenja je istaknut na autobusu prilikom polaska. Moguć ulazak (i izlazak) putnika u autobus je na benziskim pumpama, motelima i restoranima uz autoput Beograd – Preševo. Takođe je moguć ulazak putnika u gradovima do 20km udaljenosti od autoputa ukoliko ima minimum 10 putnika. U toku puta se prave pauze za odmor čiju dužinu i mesto određuje agencija.
PROGRAM PUTOVANJA:- LETO 2020.
1. dan: Sastanak putnika na mestu polaska. Noćna vožnja sa kraćim usputnim odmorima.
2. dan – pretposlednji dan: Polihrono – dolazak, smeštaj. Boravak na bazi izabrane usluge, noćenje.
Poslednji dan: Polihrono – napuštanje objekta u 09h. Polazak autobusa u popodnevnim časovima. Vožnja sa kraćim usputnim odmorima. Dolazak na mesto polaska u jutarnjim časovima.
GALERIJA