Vila ION – Paralia POLAZAK IZ KRALJEVA LETO 2016
Vila ION – Paralia POLAZAK IZ KRALJEVA LETO 2016
Vila ION Paralija: Udaljena je 50m od široke peščane plaže u blizini diskoteke Omilos i neposrednoj blizini picerije La Vita. Vila raspolaže standardno opremljenim dvokrevetnim i trokrevetnim studijima kao i dupleksom za četiri i pet osoba. Svaka smeštajna jedinica poseduje opremljenu čajnu kuhinju, kupatilo, tv, balkon i klima uređaj (upotreba klima uređaja se posebno naplaćuje 5 eura dnevno po smeštajnoj jedinici). Neke smeštajne jedinice imaju balkone sa pogledom na ulicu, a neke sa pogledom na dvorište. Smeštajne jedinice se nalaze u prizemlju, na prvom, drugom i trećem spratu.
LETO 2016
- Za uplate aranžmana u celosti do 31.01.godine agencija odobrava popust od 15%.
- Za uplate aranžmana u celosti do 31.03.godine agencija odobrava popust od 10%.
Program putovanja:
1. dan: Skup putnika na mestu polaska u unapred dogovorenom vremenu. Noćna vožnja sa usputnim pauzama za odmor.
2. dan: Dolazak u Paraliju, Olympic Beach i Leptokariju i ulazak u smeštajne jedinice posle 14h.
2. dan – 11. dan: Boravak u smeštajnim jedinicama na bazi izabrane usluge, najam studija/apartmana – noćenje
12. dan: Napuštanje smeštajnih jedinica do 9h (po lokalnom vremenu). Polazak autobusa u unapred dogovorenom vremenu. Noćna vožnja sa usputnim pauzama za odmor.
13. dan: Dolazak na mesto polaska u ranim jutarnjim časovima. Kraj usluga.
Aranžman obuhvata:
- Prevoz autobusom turističke klase (TV, AC, video…);
- Smeštaj u objektima apartmanskog tipa na bazi najma studia/apartmana 10 noći (11 dana);
- Usluge predstavnika agencije u mestu boravka;
Aranžman ne obuhvata:
- Međunarodno putno zdravstveno osiguranje;
- Korišćenje klima uređaja u smeštajnim jedinicama
- Individualni i ostali troškovi putnika.
Uslovi plaćanja:
- Cena aranžmana je izražena u eurima, a plaćanje je u dinarskoj protivvrednosti po prodajnom kursu za devize UniCredit banke na dan uplate.
Popusti:
- Za uplate aranžmana u celosti do 31.01.2016.godine agencija odobrava popust od 15%.
- Za uplate aranžmana u celosti do 31.03.2016.godine agencija odobrava popust od 10%.
Plaćanje do polaska:
- Prilikom rezervacije plaća se 30% od ukupne vrednosti aranžmana, a ostatak najkasnije 10 dana pre polaska na put.
Plaćanje na rate:
- Prilikom rezervacije plaća se 30% od ukupne vrednosti aranžmana, a ostatak u jednakim ratama čekovima građana do 01.12.2016.godine.
Uslovi putovanja:
- Doplata za 1/1 studio je 70% od cene aranžmana u tabeli za 1/2 studio i putnik koristi jedno mesto u autobusu;
- Cena povratne autobuske karte za putnike koji ne koriste usluge smeštaja za polaske iz Čačka, Gornjeg Milanovca, Kraljeva, Vrnjačke Banje, Trstenika i Kruševca iznosi 50 eura do Paralie, Olympic Beach-a i Leptokarie. Cena povratne autobuske karte za decu do 10 godina iznosi 40 eura. Za polazak iz Niša i Leskovca cena povratne karte iznosi 45 eura, a za decu do 10 godina 35 eura.
- Sedište u autobusu moraju imati svi putnici stariji od dve godine. Putnik prihvata mesto u autobusu koje mu dodeljuje agencija, a raspored sedenja se pravi uzimajući u obzir starija lica, bolesne osobe, porodice sa decom, trudnice kao i datume rezervacija.
- Doplata za autobuski prevoz za polazak iz Kragujevca i Užica iznosi 10 eura po osobi;
- Umanjenje za sopstveni prevoz na paket aranžmane iznosi 20 eura po osobi. U prvoj I poslednjoj smeni nema umanjenja za sopstveni prevoz.
- Umanjenje za sopstveni prevoz za dve spojene smene na paket aranžmane iznosi 30 eura po osobi;
- Umanjenje za dve spojene smene za paket aranžmane iznosi 20 eura.
Uslovi za decu:
- Dete 0-2 godine – GRATIS (nema krevet i sedište u autobusu)
- Jedno dete do 10 godina u zajedničkom krevetu sa minimum dve punoplative osobe u studiju – GRATIS (plaća samo cenu dečije autobuske karte);
- Jedno dete do 10 godina koje koristi sopstveni ležaj ostvaruje popust 30%;
- Dva deteta do 10 godina koja koriste zajednički ležaj – 1.dete plaća 100%, a drugo samo cenu dečije autobuske karte.